Informácie pre jazykových lektorov

TalkIN.EU™ je komunita lektorov cudzích jazykov na Slovensku, ktorí ponúkajú konverzačné hodiny a doučovanie pre svojich študentov.

Staň sa jazykovým lektorom

Pridaj sa k nám!

Jazykoví lektori na TalkIN.EU™ sú nadšení ľudia otvorení novým zážitkom presne tak, ako Ty. Veľmi radi trávime čas v spoločnosti iných a spoznávame nové kultúry s otvorenou mysľou.

Väčšina našich lektorov sú cudzinci pracujúci na Slovensku, takzvaní expatrioti. Niektorí si zaľúbili Slovensko natoľko, že tu dnes žijú. Ale každý z nás má radosť, ak môžeme pomôcť druhým naučiť sa niečo nové a vzrušujúce.

Ak to aj Ty vidíš rovnako, vitaj na TalkIN.EU™!

Stretni našich lektorov

Ako sa registrovať?

Ak sa chceš zaregistrovať, začni na našej registračnej stránke. Registračný jazyk by mal byť Tvojím rodným jazykom. Tento jazyk potom môžeš doučovať.

Vyplň zopár základných údajov o sebe a je to!

Ak nevieš nájsť svoj jazyk alebo mesto na registračnej stránke, daj nám vedieť, aby sme ich pridali.

Zaregistruj sa

Typy členstva

TalkIN.EU™ ponúka tri typy členstva:

  • Free (bezplatné)
  • Basic (základné)
  • Pro (profesionálne)
Značka profesionálneho lektora

Pro členstvo je prispôsobené lektorom a učiteľom, ktorí sú odborníci vo viacerých smeroch. Môžeš si zvoliť svoje špecializácie, máš viac možností voľby svojej ceny, a vynikáš vďaka svojmu puncu profesionálneho lektora. Pro lektori majú tiež osobitné postavenie vo vyhľadávaní.

Basic členstvo Ti umožňuje ponúkať konverzačné hodiny a výučbu gramatiky. Môžeš niekoho vyučovať výmenou za iný jazyk, určiť si niekoľko špecializácií, alebo nastaviť cenu dohodou.

Free členstvo Ti umožňuje využívať najzákladnejšie funkcie TalkIN.EU™. Môžeš si vytvoriť a uverejniť svoj profil a záujemcovia Ťa môžu kontaktovať. Nemôžeš však uvádzať nijaké špecializácie, ani ponúkať cenu dohodou.

Tvoja úloha

Úlohou členov TalkIN.EU™ je dobre sa baviť, spoznávať nových ľudí a rozširovať povedomie o svojej kultúre, krajine a jazyku. Na oplátku za to získavajú priateľstvá so zaujímavými ľuďmi a rozširujú si vlastné obzory.

Ďakujeme, že používaním TalkIN.EU™ prispievaš k našej kultúrnej vzdelanosti a že sa otváraš novým myšlienkam a ľuďom.

Ďalej si môžeš prečítať naše obchodné podmienky v angličtine. Na slovenskej verzií usilovne pracujeme. Ak máš otázky, kedykoľvek nás kontaktuj.